Yeni Nesil İnoks Aydınlatma Ürünleri

Dış mekan aydınlatma ürünleri arasında, yeni nesil inox tarzı aydınlatmalar, geleceği ve modernliği yansıtıyor. Görünüm ve estetik duruşu ile inox tarzı aydınlatma ürünleri, farklı özelliklere sahiptir. Güneş enerjisi ile çalışan modellerinin yanı sıra, enerji beslemeli olarak çalışan modelleri de bulunuyor.

Genelde çim aydınlatmaları ve bahçe aydınlatmalarında kullanılıyor. Lüks evlerin bahçelerinde ya da büyük firmaların girişindeki alanlarda, bu tür ürünleri görmek mümkün. Şıklığı ve estetiği ile modernliği ve biraz da sistemi yansıtan bir aydınlatma türüdür.

Inox Aydınlatmalar ve Teknik Özellikleri

İnox aslında üretildiği malzemenin adıdır. Sentetik olarak üretiliyor ve malzeme olarak da Inox malzemesi kullanılıyor. Gri metal rengine sahip olan bu modellerde, ampul tipi, 1xE27 ve 15 Watt enerji üretiyor.

Satılan tüm ürünlerde 2 yıl garanti var. Genel ürün ölçüleri; en 90 mm, boy 90 mm ve yükseklik 800 mm olarak satışa sunuluyor.

Standart ürün özelliklerinin yanı sıra, siparişe göre özel üretim de yapılabiliyor. Bahçe alanlarında şık bir görüntü elde etmek bu ürünler ile mümkündür.