Tasarruflu Led Ampul

Tasarruflu ampuller çevreye duyarlı etkisiyle günümüzde her yerde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yerini aldı. Led ampul ışık akışını her yere eşit şekilde yayar ve renginde farklılıklar görülmez. Led ampullerde cıva bulunmadığı için insan sağlığına da olumsuz etkileri yoktur. Floresanlarda ışık titremesi olayları yaşanır. Gözleri yorar. Ofislerde gözleri yormadığı için kullanılır.

 

Gözleri Yormayan Led Ampuller

Aydınlatma ürünleri içerisinde Led yüksek miktarda enerji sağlar. Uzun kullanım ömrü sayesinde bakım masrafları azdır. Maliyetlerin azalmasını sağladığı için özellikle firmalara katkısı büyük olur. Diğer aydınlatma ürünlerine göre 10 kat daha ömürlüdür. Plastik gövdeleriyle avantajları fazla. Darbe durumlarından kolay etkilenmez. Cıva buharı özellikle insan sağlığına olumsuz etkileri vardır. Lem ampuller cıva buharı içermez.

Tasarruflu ve doğa dostu ürünler içerisinde yer alır. Uzun ömürlü oluşu bakım masraflarından da sizleri kurtarır. Işığı, gözleri yormayacak şekilde yayması göz sağlığı için olumlu etkiler sağlar. Kaliteli v bütçenize uygun tasarruflu ampullerle istediğiniz şekilde uzun saatli çalışma programı yapabilirsiniz.