Aydınlatma Ürünlerini Doğru Yerlerde Kullanın

Günümüzde yapılan en büyük hatalardan birisi de aydınlatma seçimidir. Dekorasyonun önemli bir parçasını oluşturan aydınlatma ürünleri yanlış kullanıldığı zaman istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına neden olur. Spor mobilyalarla döşediğiniz salonunuz ve ya oturma odanıza daha şık ve taşlı avizeler yahut abajurlar kullanmanız anlam kargaşası yaşamanıza ve göz yormanıza neden olur. Avizelerde abartıdan ve şatafattan hoşlananlardan iseniz mobilyalarınızı da bu doğrultuda almanız daha doğru olacaktır.

Odanızın Doğru Aydınlatıldığından Emin Olun

Çocuk odalarında ayarlanabilen ışığa sahip olan avizeleri kullanmanız önerilir. Ders çalışma ve yatak odasını bir arada kullanıyorsanız mutlaka sarı ışığın kullanıldığı loş olmayan ve desen içermeyen avizeler kullanmalısınız. Aksi taktirde çocuğunuzun dikkati bu alanlara kayarak ders çalışmasına engel teşkil edebilir.

Ortamlara uygun aydınlatma ürünleri tercih ederken mutlaka dekorasyon konusunda bilgili kişilerden yardım almalısınız. Böylelikle aydınlatma ürünlerinizin odanızın doğru ve yeterli aydınlattığından emin olabilirsiniz. En güzel ve kullanışlı avizeler için daha sade tercihler yapmayı unutmayın! Aydınlatma hataları yapmayın