Solar Bahçe Aydınlatma Fenerleri

Özellikle gece kullanılan bahçe aydınlatmaları, bahçenize bir başka hava katar. Hem gece karanlığında kullanılabilen, hem de elektrik tasarrufu sağlayabilen solar bahçe aydınlatma lambaları sayesinde, bahçenizin keyfini gece vakti de çıkarabileceksiniz.

Solar Bahçe Aydınlatma Stilleri

Güneş enerjisinin yaygın olarak kullanılmaya başlamasından sonra, enerji tasarrufunun önemi bir kez daha ortaya çıkmaya başladı. Güneş enerjisi ile çalışan ve evlerde kullanılabilecek yapıya sahip aksesuarlar, enerji israfının önüne geçtiği gibi, ev ekonomisine de katkıda bulunuyor.

bahçe aydınlatma

bahçe aydınlatma

Diğer bahçe aydınlatma modellerinde olduğu gibi, solar bahçe aydınlatma sistemlerinde de çeşitli modeller bulunur. Bu modeller arasından, zevkinize uygun seçebileceğiniz ve bahçenize güzellik katabilecek aydınlatmaları seçebilirsiniz.

bahçe aydınlatma  modeli

bahçe aydınlatma modeli

Mesela, meşale şeklinde olan aydınlatmalardan, klasik ve gotik tarzı olan modellere kadar birçok seçenek mevcuttur.Güneş enerjisi ile çalışan aydınlatma sistemleri; küçüktürler fazla yer kaplamazlar ve kablosuz olarak kullanılırlar. Gövde kısımlarında bulunan, güneş solar hücreler sayesinde, gece karanlığından sabah aydınlığına kadar yanabilirler.

bahçe aydınlatma aplik

bahçe aydınlatma aplik

Bitkilerinizin arasına ve bahçe yoluna yerleştireceğiniz, dekoratif lambalar sayesinde, bahçeniz gece gündüz aydınlık ve güzel olacak.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*