Posta Kutuları ve Dekoratif Modelleri

Uzaklardan gelen ya da uzaklara yazdığınız mektuplar, özel günlerde atılan kartlar v.s. gibi geçmişten günümüze gelen bu tür adetlerin eskisi kadar olmasa da hala sürdüğünü söyleyebiliriz. Özellikle yıllar önce post kutusunun icadı ile bu mektup trafiği daha düzenli bir hal almıştır.

Posta Kutusunun Bile Şık Olmasını İsteyenler

Günümüze gelene kadar fazlaca değişime uğrayan posta kutuları artık işlevselliğinden çok görselliği ile konuşuluyor. Öyle ki, posta kutuları ve dekoratif modelleri arasından seçim yapmak istediğinizde kafanız bir hayli karışabilir. Zira posta kutuları artık eskisinden çok daha kullanışlı ve adeta birer dekoratif ürün şıklığındadır. İster bahçeli müstakil bir evde oturun isterseniz de bir apartman dairesinde, her durumda bir posta kutusuna ihtiyacınız vardır.

posta kutusu

posta kutusu

Sırf uzaklardan beklediğiniz bir mektup olduğu için değil, aylık faturalarınızın da posta kutunuza konulduğunu unutmamalısınız. Alında bu anlamda bir düzen de oluşturduğunu söylemek mümkün. Bunların yanı sıra, gelen postaların da ayrılmış olarak toplandığı posta kutuları artık daha fazla tercih ediliyor. Materyal olarak da döküm ya da ahşap görüntülü olanları şimdilik en trend modeller arasındadır.

 

1 Yorum

  1. Saliha diyor:

    bu posta kutuları gerçekten çok güzel. Komşularım nereden aldığımı sorduğu zaman gönül rahatlığıyla sizi tavsiye ediyorum. 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*