Dış Mekan Aydınlatması Nasıl Olmalıdır?

Aydınlatma her ne kadar öne çıkan bir detay olmasa da gerek dış mekanların gerekse iç mekanların belirgin şekilde ön plana çıkmasını sağlar. Dış mekanların aydınlatmasında ilk akla gelen hiç şüphesiz bahçedir. İlkbahar ve yaz aylarında kışın kapandığınız ev ortamını terk edip ferah ve huzurlu bir şekilde bahçe de oturmak herkesin dileğidir değil mi?

dış mekan aydınlatma

dış mekan aydınlatma

Aydınlatma için öncelikle bahçenizin genişliğine göre hareket etmeniz her zaman sizin lehinize olacaktır. Bunun yanında bahçe aydınlatmasının da bir dekorasyon parçası olduğunu söyleyebiliriz. Kullanacağınız farklı bahçe aksesuarları ile her zaman daha loş ortamlar oluşturabilir, yaratıcı fikirlerle dekorasyon harikaları yaratabilirsiniz.

Dış Mekan Aydınlatma Aksesuarları

Dış mekanın aydınlatmasında iç mekana göre daha dikkatli davranılması gerekir. Neticede kullanılan aksesuarlar bir süre sonra çevrenin olumsuz etkilerine maruz kalacak ve zamanla yıpranacaklardır.

aydınlatma

aydınlatma

O nedenle öncelikle dış mekan aksesuarları seçiminde her zaman kaliteli ve uzun ömürlü ürünler tercih etmeye özen göstermeniz sizin lehinizde olur. Dış mekan için led lambalar, bahçe aydınlatma aplikleri, armatürleri, bahçe aydınlatma direkleri ve fenerleri gibi daha birçok aksesuarı tercih edebilirisiniz. Yakan Aydınlatma ürünleriyle farklı ve loş bahçeler, yepyeni dizaynlar oluşturmak artık tamamen sizin elinizde…

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*