Cephe Aydınlatma Sistemleri

Ufak yapılardan en büyük boyutlu yapılara kadar kullanılmakta olan cephe aydınlatmaları, günümüzde kullanılan aydınlatma ürünleri arasında büyük bir öneme sahiptir. Cephelere görünmeyecek bir biçimde monte edilebilen bu ürünler aynı zamanda açık bir aplik şeklinde de uygulanabilmektedir.

dis-cephe-aydinlatma

24 volt ve 220 volt gibi enerji seçenekleri ile çalışabilen cephe aydınlatma sistemleri cephelerde aplik olarak kullanabileceğiniz araçlardır. LED teknolojisine sahip olan ürünler aynı zamanda enerji tasarruflu olarak kullanılabilmektedir.

Projektörler ve Spot Ampuller

Cephelerin uygun görülen tüm bölgelerine monte edilebilen bu ürünler iç kısımlardan dış cepheye doğru çekilecek kablolar ile aydınlatma sağlar.

Spot ampul ürünleri de dış cephe aydınlatmalarında kullanılabilir olan ürünlerdir. Spot ampuller sayesinde geniş bir alanı aydınlatmaya başlayabilirsiniz. Spotların koruyucu camları sayesinde en yüksek ısılara ve çevre koşullarına uyum sağlayabilirsiniz.

Projektörler ise yüksek aydınlatma ihtiyacı hissedilen yerlerde kullanabileceğiniz ürünlerdir. 125 watt gücündeki ampulleri sayesinde projektörler ile etkili bir dış cephe aydınlatması elde edebilirsiniz.

 

1 Yorum

  1. EMrah KARADUMAN diyor:

    Ampullerinizin ışık kalitesi çok güzel iş yerimin duvarları rengarenk oldu ellerinize sağlık

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*