Bahçenizi Aydınlatmanın Zamanı Geldi

Yaz aylarına girmemizle birlikte evlere kapanma devri de bitmiş bulunuyor. Bahçeye atılan sandalyeler,  masalar ve oturma grupları yıldızların altındaki sohbetinizde sizlere eşlik edecektir.

bahçe aydınlatmaları

bahçe aydınlatmaları

Büyük ve kullanışlı bir bahçeye sahipseniz bu yaz bahçenize ufak dokunuşlar yapmaya ne dersiniz? Daha kullanışlı ve güzel bir bahçeye sahip olmanızı sağlayacak olan bu dokunuşlardan ilki aydınlatmalarla geliyor.

Aydınlatma Ürünlerini Doğru Kullanın

Dekorasyonun en önemli unsuru olan aydınlatma ürünleri bahçe konseptlerinde de aynı önemi taşıyor. Karanlık ve güven vermeyen bir ortamda insanlar huzursuz ve mutsuz olur. Doğru aydınlatılmış yaşam alanları ise oturmalar, sohbetler ve mutlu anlar için birebir yerlerdir. Bahçenizi doğru aydınlatmak istiyorsanız öncelik kapı girişinizin iyi aydınlatıldığından emin olun.

çim üstü aydınlatma

çim üstü aydınlatma

Yürüyüş yolları bulunuyorsa etrafına ayaklı ya da gömme olarak nitelendirdiğimiz aydınlatma ürünlerini yerleştirin. Havuzunuzun etrafına güvenlik için ışık yerleştirmeyi unutmayın, aksi halde çeşitli kazalara sebebiyet verebilir. Doğru aydınlatılmış alanlarla güç ve enerji tasarrufu sağlayabilir, daha güzel ortamlara, bahçelere ve evlere sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*