Bahçeli Evlerde Dekoratif Aydınlatma Ürünleri

Bahçe alanına sahip olan evlerde ve açık alan özelliği taşıyan işletmelerin bahçe alanlarında, sıklıkla kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Askılı aydınlatma ürünleri, şık ve dekoratif bir tasarıma sahiptir.

Askılı Aydınlatma Ürünlerinin Özellikleri

Şık ve modern bir tasarıma sahip olan bu ürünler iki yıl garantili olarak satışa sunuluyor. Ürünlerin armatür gövdesi, korozyona dayanıklı bir malzeme olan alüminyum malzemesinden üretiliyor. Tüm askılı aydınlatma ürünleri modellerinde, tasarruf ampulleri kullanmanız mümkündür. Bu sayede, bahçe alanlarınız ya da evlerinizin giriş kısımlarında, aydınlatmadan tasarruf yapabilirsiniz.

Genel olarak ürünlerin tamamında, özel bir mühendislik plastiği olan polyamid6 malzemesi kullanılır. Armatür gövdeleri bu malzemeden üretilir. Böylelikle, dış koşullardan etkilenmeden, uzun yıllar dayanabilir.

sarkıt aydınlatma

sarkıt aydınlatma

 

Tüm ürünler bakım gerektirmeden uzun yıllar boyunca kullanılmak için tasarlanır. Ürünlerin gövdelerinde elektrostatik toz boya malzemesi kullanılır. Bu malzeme, dış koşullardan gelebilecek her türlü etkiye karşı ürünü, korur.

Tüm ürünlerde, 60 watt gücünde tasarruf ampulleri kullanılır. Elektrikten tasarruf sağlayan bu ampulleri, akrilik cam denilen özel bir cam türü korur. Aydınlatma kalitesi mükemmeldir. Geniş alanları optimum bir biçimde aydınlatmanız mümkündür.

Tüm ürünlerde üretim aşamasında, uv filtre katkılı boya kullanılır. Tüm ürünler kendinden boyalıdır.

Tüm ürünler, Türk standartlarına göre üretilir ve tüm ürünlerde, ce ve ip44 sertifikası bulunur.

Yakan aydınlatma firması, aydınlatma alanındaki öncülüğünü, kaliteli ve şık tasarımlara sahip ürünleri ile devam ettiriyor. Firmanın tüm ürünlerine internet sitesinden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*