Bahçeler için En İdeal Renkler Hangileridir?

Keyifli ve huzur dolu anlarınızı geçirdiğiniz açık alanlarınızdan olan bahçelerinizde etkileyici bir dekorasyon stili elde etmek istiyorsanız renkleri bir arada uyumlu bir şekilde kullamanız gereklidir. Bahçeniz için uygun olan renge karar verirken ilk önce bahçenizin büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız.

 

Ayrıca sizi hangi renklerin iyi hissettirdiğini de tespit ederek tamamen kişisel bir dekorasyon yakalayabilirsiniz. Evinizin içinde tercih ettiğiniz renkler ile uyum yakalayabilecek renkleri de bir araya getirerek bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

 

Bahçenizin Kullanım Amacı Nedir?

 

Bahçenizin hangi amaçlar ile ilgili olarak kullanılacağı da renk seçimi konusunda büyük bir önem taşımaktadır. Sakin ve dingin bir havayı koruyabilecek olan renkleri kullanarak tamamen dinlenmeye ve keyifli vakitler geçirmeye yönelik bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

bahce-dekorasyon

 

Soğuk ve ara geçiş renkleri ile de mekanınızdaki renk uyumunu sağlamayı deneyebilirsiniz. Sıcak renkler arasında yer alan sarı, turuncu ve kırmızı gibi renkleri de aydınlatmanız ile dekorasyonunuz içerisinde kullanmayı deneyebilirsiniz. Renk seçimlerinde gün ışığından yararlanmayı da ihmal etmemelisiniz.

 

1 Yorum

  1. Ayşe GÜL diyor:

    ürünleriniz çok kaliteli çevremdeki herkese tavsiye ediyorum uzun ömürlü

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*