Bahçe Çimleri Aydınlatma Direkleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte ısınan havalarda bahçelerin kullanım özellikleri artıyor. Gündüzleri gün ışığında bahçelerde geçen zevkli anlar gibi akşamları özenle yapılmış aydınlatma sistemleri ile değişen farklı atmosferde yaşanan anların zevki de bir başka güzeldir.

çim üstü aydınlatma

çim üstü aydınlatma

Bahçe aydınlatma sistemleri çeşitli ürünleri ile bahçe sahiplerine farklı ve zengin seçimler sunuyor. Bahçe zemininin yeşil çimlerle örtülü olması kesinlikle daha doğal, özenli ve zevkli bir atmosfer sağlıyor. Akşamları çim aydınlatma direkleri ile sağlanan bir aydınlatma ile karanlıkta görünmeyen o güzelim çimler farklı bir güzellikle yine kendilerini gösterirler.

Çim Aydınlatma Direkleri Dekoratif Özelliklere Sahip

Bahçe zeminine dikilen çim aydınlatma direkleri çok uzun ve kalın olmaması sayesinde çok az bir alan kaplıyor, kibar ve şık yapısı ile bahçenin estetiğini bozmuyor. Bahçenin yapısına ve çimli alanın genişliğine göre belirli aralık ve mesafelerde kurulan bu aydınlatma direkleri akşamları yaydıkları ışıklar ile dekoratif bir görsellik oluşturuyor.

çim üstü aydınlatma modeli

çim üstü aydınlatma modeli

Aslında zemini aydınlatması için tasarlanan ve bu amaca ulaştıracak niteliklerde üretilen çim aydınlatma direkleri asla gözleri rahatsız etmiyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*