Aydınlatma Armatürü

Aydınlatmanın iç ve dış mekanlardaki önemi yadsınamaz. Bir nevi karanlığa meydan okuma olarak kabul edebileceğimiz aydınlatma sayesinde karanlıkta yönümüzü bulabilir, güvenliğimizi artırabilir, geceyi gündüze çevirebiliriz.

aydınlatma

aydınlatma

İster iç ister dış mekan olsun aydınlatma armatürü seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Zira iç mekan için uygun olan bir armatür dış mekanda kullanılmaz. Bahçe aydınlatmasında kullanılan bir armatür sokak aydınlatması için uygun olmayabilir.

Aydınlatma Armatürü Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Şeyler

Aydınlatma ürünü seçerken kapalı ve ya açık alan için uygun olup olmadığına dikkat etmek gerekir. İç mekanlarda yeterli aydınlık sağlayan armatürler seçilmeli, gereğinden fazla aydınlatma sağlayan ürünler tercih edilmemelidir. İç mekan aydınlatmasında kullanılan ve dekoratif açıdan da önemli olan ürünlerin mekan ile uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir.

aydınlatma

aydınlatma

Bahçe aydınlatmasında yürüyüş yolu, çim üzeri, bahçe direği vb noktalar için özel olarak tasarlanmış ürünleri tercih etmek hem şık bir bahçeye hem de göz alıcı bir bahçe aydınlatmasına sahip olmanızı sağlar. Estetik ve kaliteli tasarımlar bahçenizi yeni baştan yaratmanıza yardımcı olur. Dış mekan aydınlatmasında da dikkat edilecek husus yeterli aydınlığın sağlanmasıdır. Aydınlatma ne çok fazla ne de çok az olmalıdır. Yakan Aydınlatma onlarca ürün seçeneği ile hem iç hem de dış mekan aydınlatmasında farklı ve özgün tasarımları ile size alternatif aydınlatma seçenekleri sunuyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*