Aydınlatma Aksesuarlarının Özellikleri

Evlerinize ya da bahçe alanlarınıza satın aldığınız aydınlatma ürünlerinde, yedek aksesuar bulundurmak, ürünlerin görebileceği, herhangi bir zararın karşılanması açısından önemlidir. İç ve dış aydınlatmalar için mutlaka yedek parçalar üretilir. Bunun yanı sıra, bu ürünlerin tamamlanmasına yardımcı olan aksesuarlarda üretilir.

Armatür gövdeleri, yedekte bulundurulması gereken aksesuarlar arasında birinci sırada yer alıyor. Armatür gövdelerinin zarar gördüğü durumlarda, yenileri ile değiştirilmeleri gerekiyor. Polyamid6 adlı özel bir plastik malzemeden üretilen bu ürünün ağız çapı 10,5 cm ölçüsündedir. Dış mekânlarda kullanılan aydınlatma ürünlerinin aksesuarı olarak kullanılır. Ürün herhangi bir boya ya da bakım gerektirmeden kullanılır. Üstelik değiştirilmesi de son derece kolaydır.

aydınlatma aksesuarları

aydınlatma aksesuarları

Ürünün ağız çapından Ø60 çapında boru geçirebilmek mümkündür. Duvar aplik aydınlatmalarında kullanılan plastik kollar da bir başka aydınlatma aksesuarlarındandır. Dış mekanlarda ve iç mekanlarda zarar gören kolların yerine, bu aksesuarları kullanabilirsiniz. Montajı da oldukça basittir.

Seperatörler, bahçe yürüyüş yollarında kullanılan aydınlatmaların, aksesuarlarından bir tanesidir. Bu ürünün de montajı oldukça basittir. Dış koşullara karşı dayanıklıdırlar.

 

1 Yorum

  1. Barış diyor:

    Bir dekorasyoncu olarak yazılarınız bana çok yardımcı oldu. Teşekkürler 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*