Avize Seçimi Nasıl Yapılır?

Mekan aydınlatması ve genel dekorasyonun temel öğelerinden biri de avizelerdir. İç mekan ve ya dış mekan olması fark etmiyor, her dış mekanda da avize kullanılıp, yarı kapalı son derece şık mekanlar elde edilebilir. Ama bundan önce mekana uyum sağlayan doğru avizeyi seçmek gerekiyor. Binlerce model arasından bunu yapmak kolay değil, özellikle binlerce avize arasından seçim yapılırken

aydınlatma

aydınlatma

Avize Seçiminin Püf Noktaları

Avize seçimi yapılacak mağazalarda ürünler hem alandan tasarruf etmek için birbirine çok yakındır, hem de benzer modeller sıralama kolaylığı açısından yan yana asılır. Avize modellerini ayırt edebilmek için, içeride vakit geçirerek farklılığa alışmayı beklemek gerekir. Bu bekleme süresinin sağlıklı ve verimli olması için gereken süre bir saattir.

Avize evin ve odanın havasını belirleyen ve mobilyaları, perdeleri, duvar rengini öne çıkaran bir aksesuardır. Pahalı avize modelleri gerçekten göz alıcı olabilir ve beğeninizi kazanabilir ama bazı durumlarda daha uygun fiyatlı modeller yaşam alanınızın genel havasına daha iyi uyum sağlayacaktır. Bu nedenle avizenin şatafatı ve fiyatının belirleyici unsur olması yerine odanıza uyumunu belirleyici unsur olarak belirlerseniz, yaşam alanlarınıza çok daha uygun ve şık bir avize seçimi yapabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*