2015 Dış Mekân Trend Ürünleri

Bahçelerinizde ve ortak kullanım alanlarında, şık ve tasarım harikası, dış mekân ürünleri bu senede yeni tasarımlarıyla göz dolduruyor. Özellikle dekoratif aydınlatma lambaları, geceleri de yaşadığınız, sokaktan zevk almanızı sağlayacak. Kent mobilyalarının ve dış mekân dekoratif ürünlerin, şehirlerin, mahallelerin ve sokakların tamamlayıcı ürünleridir.

aydınlatma ürünleri

aydınlatma ürünleri

Dış Mekân Ürünleri 2015 Koleksiyonları

Şapkalı sekizgen damla aplik kollu aydınlatma: 30 cm genişliğinde, 45 cm yüksekliğinde, 60 watt ampul gücüne sahip ve şapkalı dış mekân aydınlatma lambasıdır. Direk kolları, Polyamid6 malzemesinden üretilir. Armatür camı akrilik malzemesindendir.

bahçe aydınlatma ürünleri

bahçe aydınlatma ürünleri

Şapkalı sekizgen 2 kartal kollu flanşlı aydınlatma direği: 75 cm genişliğinde, 260 cm yüksekliğinde, 60 watt ampul gücüne sahiptir. Direk kolları, Polyamid6 malzemesinden üretilir. E27 duy tipine sahiptir. Armatür camı, akrilikten yapılır.76 mm çapında ve 2 mm kalınlığında çelik boru gövdesine sahiptir. V otomat sigorta rayına sahiptir. Dekoratif dış mekân aydınlatmasıdır.

Yakan aydınlatma; 2015 dış mekân dekoratif aydınlatma direkleri, kent mobilyaları ve diğer ürünleri için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*